2016. július 18., hétfő

Bevezető pár szó

Hali! 

Ez a blog egy nagyon buta unatkozásomnak hála jött létre, de emellett hatalmas részben Virág drágámnak -életem eddigi legjobb szerepestársa- köszönhető, hogy ezt a történetet leírom, és megosztom. Tehát emiatt is lesz az, hogy maximum hozzá fog eljutni a sztori, vagy ha mégis kiszivárog, az se ebben a szent minutumban lesz.

Fontos tudni, hogy nem szeretek karakterleírást készíteni a részek előtt. Mindenki maga találja ki, hogy az adott személy vajon pszichopata dög, vagy egy cuppancs. Nem fogom feltüntetni, hogy az adott fejezetben miért bukkan fel egy újabb karakter, és ki ő, hiszen ezzel lelőném a poént. A meglepetés hatalma :D .

Az biztos, hogy ez az egész nem csak egy karakter szemszögéből fog játszódni, és nem egy szálon fog majd futni, de előre elmondom, lesznek olyan pillanatok, mikor olvasás közben döbbensz rá, hogy hoppáré, ez még mindig az xy csetléseiről-botlásairól szól, nem pedig a kedvenc anyámasszonykatonája megy valahová.

U.i.: Mindez a kpop-idolok világában fog játszódni, s leginkább az EXO jelenlegi- és volt-tagjai körül fog forogni az egész.

Befejezve értelmetlen hablatyomat, egy idézettel búcsúzom.


,,Eljön majd az idő
amikor ujjongva ünnepled érkező önmagad
saját ajtódnál, saját tükrödben,
s mindkettőtök egymásra mosolyog"
                                                           /Derek Walcott: Szerelem szerelem után/ 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése